Zmieniamy się dla pacjentów

 Zmieniamy się dla Naszych Pacjentów 

PRZYCHODNIA PORTOWA WYSYŁA SMS ! 

Ze względu na szybkie tempo życia, na nadmiar obowiązków, Przychodnia Portowa pragnie odciążyć swoich Pacjentów i wysyła SMS przypominające o wizycie do lekarza specjalisty. 

Jeśli zarejestrowali się Państwo do lekarza miesiąc temu to proszę się nie martwić! Przychodnia Portowa na dwa dni przed planowaną wizytą wyślę Państwu SMS, jeśli został podany wcześniej numer telefonu komórkowego. 

Istnieje także możliwość odwołania wizyty! 

WYSTARCZY ODPOWIEDZIEĆ NA SMS !  

 

Przychodnia Portowa liczy sobie już sporo lat. Są wśród Państwa Ci pacjenci, którzy leczą się w naszej Przychodni od samego początku. Przychodnia to nie tylko sami lekarze, aparatury itp. Przychodnia Portowa to także budynek, który jak już zapewne zauważyli Państwo bardzo się zmienił w ostatnim czasie. Wszystkie zmiany, jakie są wykonywane w naszej Przychodni Portowej są z myślą o naszych Pacjentach, aby czas jaki spędzają w trakcie badań, był dla Nich przyjemny, a wszelkie sprawy udało się załatwić bez problemów.

 Nowa Rejestracja Przychodni Portowej, jest znacznie większa i odnowiona. 


 

Biletomat dzięki, któremu panuje porządek w kolejce.

 

 

Nowe wejście do budynku Przychodni Portowej, na którym zamontowana jest elektroniczna tablica informacyjna.

 

 

Wynikomat – aby ułatwić Państwu odbiór wyników z Laboratorium wstawiliśmy do Przychodni tzw. Wynikomat, dzięki któremu mogą Państwo wydrukować Swoje wyniki na miejscu.

 

 

Przychodnia jest dużym budynkiem i łatwo się w nim pogubić, dlatego z myślą o naszych Pacjentach w Przychodni zostały umieszczone tablice informacyjne, które z całą pewnością ułatwią poruszanie się po budynku.

 

Dbamy także o pacjentów, którzy mają problem z samodzielnym poruszaniem się. Osobne wejście dla osób niepełnosprawnych ma ułatwić dostęp do Przychodni Portowej.