Oferta Pracy : Młodszy Statystyk Medyczny

Przychodnia Portowa w Szczecinie poszukuje pracownika na stanowisko: Młodszy Statystyk Medyczny

Główne obowiązki:
•   Wprowadzanie danych do systemu z zachowaniem należytej staranności

  • Przyjmowanie, sprawdzanie, weryfikacja i aktualizacja danych medycznych
  • Zbieranie i opracowywanie danych statystycznych dotyczących wyników działalności diagnostycznej, profilaktycznej, leczniczej i rehabilitacyjnej
  • Weryfikacja danych w celu eliminacji błędów
  • współpraca z działem księgowym

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • łatwości w poruszaniu się w systemach informatycznych
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów komunikatywność i otwartośćMile widziane:
  • doświadczenie w ochronie zdrowia
  • znajomość programu Serum

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu

CV prosimy przesyłać na adres: kadry@przychodniaportowa.pl do dnia 11.06.2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.