O naszej przychodni

Szanowni Państwo !

      Witamy Państwa na stronie Przychodni Portowej. Jesteśmy placówką opieki zdrowotnej świadczącą usługi medyczne od prawie 40 lat dla osób prywatnych, firm i zakładów pracy. Oferujemy  kompleksową i w pełni profesjonalną opiekę medyczną.

   Przychodnia Portowa, wcześniej znana była pod nazwą Portowy Samodzielny Publiczny ZOZ. Od 2 listopada 2011 roku Portowy SPZOZ uległ likwidacji i przekształcił się w Spółkę. Obecnie przychodnia funkcjonuje pod nazwą Przychodnia Portowa Sp. z o.o, której prezesem jest Karol Wasilewski. Na przestrzeni lat nasza Przychodnia bardzo się zmieniła, wykonano m.in. podstawowe  remonty, istnieje możliwość płacenia kartą oraz rozbudowano i wyremontowano rejestrację. Ponadto istnieje możliwość internetowej rejestracji. To wszystko ma zapewnić komfort naszym pacjentom.

  Przychodnia Portowa nie tylko umożliwia szybki i nieograniczony dostęp do wszystkich lekarzy specjalistów, lecz także badania laboratoryjne i diagnostyczne oraz wizyty domowe lekarzy  internistów. Umożliwiamy pacjentom szybki i łatwy dostęp do badań diagnostycznych. Posiadamy wysokiej klasy aparaturę medyczną. Wykonujemy badania diagnostyczne w bardzo szerokim  zakresie m.in. EKG, EEG, USG, zabiegi fizykoterapeutyczne i rehabilitacyjne.

      W gabinecie zabiegowym pacjent ma możliwość skorzystania z wszelkich zabiegów pielęgniarskich m.in. iniekcji, szczepień ochronnych badań poziomu cukru i cholesterolu, pomiaru ciśnienia tętniczego.

             Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu i doskonałej formie. To wszystko zapewnia profilaktyka podstawowa i specjalistyczna, a także medycyna pracy.

 

Przychodnia Portowa Przyjazna Dla Wszystkich Pacjentów